لیوراد  مواد اولیه تخصصی مورد مصرف در صنعت کامپوزیت را که به مواد مصرفی اینفیوژن، رزین اپوکسی و الیافها تقسیم بندی میگردند، تامین می کند.

 مواد اولیه معرفی شده در زیر به صورت کلی و جزئی قابل ارائه هستند. و تمامی آنها دارای دیتا شیت و مشخصات فنی هستند که در ادامه قابل دانلود هستند.

 

مواد اولیه اینفیوژن

مواد اولیه اینفیوژن

رزین اپوکسی

رزین اپوکسی

الیاف

الیاف

مواد مصرفی روش اینفیوژن

 

لیوراد کلیه مواد مصرفی روش اینفیوژن، VRTM و وکیوم بگ را از حجم کم ( برای تولید آزمایشگاهی ) و همچنین  در مقیاس صنعتی تامین میکند. موادی مانند مش اینفیوژن، داکرون، خمیر سیل، نایلون وکیوم، نایلون سوراخدار، لوله اسپیرال و ...
تمامی موارد در دو نوع شرایط تولید در محیط عادی و شرایط دمایی قابل ارائه می باشند.

 

مش اینفیوژن

مش اینفیوژن

داکرون

داکرون

خمیر سیل

خمیر سیل

رزین، ژل کوت و چسب اپوکسی

 

لیوراد  کلیه رزین های مورد مصرف در قالبسازی، قطعه سازی به روش لایه گذاری دستی ( هند لی آپ )، اینفیوژن و VRTM را در حجم کم ( یک کیلو گرم ) تا زیاد را تامین میکند.

در زیر یکی از رزین های مورد استفاده در روش اینفیوژن و VRTM ارائه شده است. برای دریافت اطلاعات سایر رزین ها مانند رزین های روش دستی، قالب سازی، رزینهای حرارتی و ریخته گری با شماره های شرکت تماس بگیرید.

 

رزین اپوکسی و هاردنر

رزین اپوکسی و هاردنر

ژل کوت در چند رنگ

ژل کوت در چند رنگ

چسب اپوکسی

چسب اپوکسی

الیاف

 

الیافهای مورد استفاده در صنعت کامپوزیت بسیار متنوع هستند. لیوراد کلیه الیاف های تخصصی با موارد مصرف در قطعات دارای ویژگی های خاص شامل الیاف کربن، کولار، بازالت، اینگرا، شیشه و الیافهای هیبریدی مانند الیاف کربن-کولار، کولار-شیشه و ... را تامین میکند.

به دلیل نیاز به خواص متفاوت به صورت همزمان در قطعات انتخاب مواد اولیه مناسب با پیچیدگی های زیادی مواجه شده است. کاربری و ویژگی شاخص هر یک از الیافها در جدول مشخصات الیافها اشاره شده است که در صنایع محتلف از جمله خودرو، هوافضا، صنایع دریایی، مخابراتی و ... کاربرد داردند.

 

الياف بازالت

الياف بازالت

الياف كربن

الياف كربن

الياف كولار

الياف كولار

 

علاوه بر موارد بالا الیافهای هیبریدی مانند کربن-کولار، کولار-شیشه، اینگرا-شیشه و ... نیز موجود می باشد. (برای دریافت  اطلاعات در این موارد با شماره های شرکت تماس بگیرید.)

 

الياف اينگرا

الياف اينگرا

الياف كربن كولار

الياف كربن كولار

الياف شيشه

الياف شيشه